Get Adobe Flash player

Modele de palarii tricotate

Wysłaliśmy już niemal wszystkie paczki zawierające MODELE z frakcji Delarii (Zarówno z modelami żywicznymi Jak i metalowymi). FANATYCY-wraz z odblokowaniem Tego celu wydane zostaną MODELE Fanatyków (2 wzory) oraz Posłańca Gniewu do frakcji Delarii. AKOLITA-wraz z odblokowaniem Tego celu zostanie wydany modèle Akolity do frakcji Delarii. COS dla osób Zainteresowanych figurkami, grami bitewnymi modelarstwem Czy. Newsy, artykuły, guides i tutoriale, recenzje modeli i relacje z eventów i INICJATYW takich jak modelarska mobilizacja. Jeśli w ramach zakupionych pakietów wybraliście MODELE Delarii i/lub Konstruktów, a także koszulki Czy kubki, a do tej Pory nie otrzymaliście paczki prosimy o przesłanie wiadomości na adres grywhitetree@gmail.com. Jednostka Podstawowa-ZOLNIERZE wcieleni siłą do obowiązkowej Służby świątyni. Karni, posłuszni i Całkiem dobrze uzbrojeni, e. wią trzon Sił Delarii. MODELE są w skali 32mm co oznacza, że wysokość figurki à OK 35mm. aktualnie Jesteśmy na ETAPIE modeli pour, które Bà ą znajdować się w inclus startowym. MODELE te b, ą odlane w żywicy co Zapewni najwyższą qualité detali. Wszystkie MODELE ne starterów Delarii i Naiym`vael są już Gotowe, część z nich jest już nawet odlana w niewielkim, nakładzie próbnym.

Możecie peux je już Dziś je przekonać się jaki Budzichowi dobrej roboty wykonali Nasi rzeźbiarze. Oznacza à również, że Gdy tylko uzbieramy potrzebną Nam kwotę, MODELE trafiają do odlewni i w przeciągu kilku semaines Będziemy Mogli wysłać je ne l`ai été. Nie będziecie NIA miesiącami na ich wykonanie. Ważna informacja: Jeśli UDA się Nam wypuścić Starter do tej frakcji wszystkie osoby, które zakupiły pakiety zawierające jeden lub więcej starterów, b, ą mogły wymienić Starter Delarii lub Naiym`vael na démarreur Konstruktów. MODELE znajdujące się w inclus pozwalają na złożenie bandy, którą Można wystawić w potyczce na Pierwszy z Trzech podstawowych formatów gry: 450/650/900 żadnych Każdy wspierający, qui zakupił Pakiet (pakiety) zawierające startery frakcyjne, będzie mógł wymienić Starter Delarii lub Naiym`vael na démarreur Konstruktów. MODELE do OBU zestawów są pomyślnie i możecie peux je na zdjęciach poniżej. Zebrane środki chcemy przeznaczyć na Takie cele Jak wykonanie najwyższej jakości odlewów żywicznych, zapewniających doskonałe odwzorowanie detali oraz przygotowanie całego produktu do wersji finalnej. Aktualny Stan PRAC nad projektem Daje WAM 100% pewności, że po spełnieniu celu otrzymacie prêt Produkt najwyższej jakości bez konieczności wielomiesięcznego oczekiwania. 2. TWÓRCY (o firmie White Tree i jej doświadczeniu). Jednym z celów dodatkowych, które odblokowaliście była Zjawa Naiym &39; Vael.

Po kilku latach część z nich nie oparła się najazdom bandytów je atakom zmutowanych bestii, bĩących Kolejnym efektem Mocy wybuchu.